KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai,  kurie patenka į jūsų kompiuterio arba mobiliojo telefono naršyklę iš jūsų  lankomos svetainės. Slapukai – plačiai naudojama technologija. Jais siekiama  pagerinti svetainių veikimą, užtikrinti patogesnį naršymą bei suteikti tam  tikros informacijos svetainių savininkams. Mūsų slapukai gali fiksuoti  informaciją apie jūsų parinktis lankantis svetainėje. Ja remdamiesi, mes galime  pritaikyti savo svetainės turinį prie jūsų poreikių. Be to, paprastai juose  saugomas anonimiškas unikalus identifikacijos numeris.

Daugiau informacijos apie slapukus galite  rasti svetainėje  http://www.allaboutcookies.org/.  Čia išsamiai aprašyti slapukai ir panašios technologijos.

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO ŠIOJE SVETAINĖJE

Tolesnis naudojimasis mūsų svetaine bus  laikomas jūsų sutikimu dėl šiose taisyklėse aprašytų mūsų slapukų naudojimo.  Jei nenorite, kad būtų naudojami mūsų slapukai, skaitykite tolesnį skyrių  „Slapukų blokavimas“.

SLAPUKŲ BLOKAVIMAS

Jūs galite nustatyti savo įrenginius  taip, kad jie priimtų visus slapukus, kad apie juos būtų pranešta arba  niekuomet nepriimtų slapukų. Pasirinkus slapukų atmetimo nustatymą, mes  negalėsime teikti tam tikrų prie jūsų poreikių pritaikytų paslaugų, todėl jūs  negalėsite visapusiškai pasinaudoti visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Jei apskritai nepageidaujate gauti  slapukų arba norite atmesti tam tikrus slapukus, galite atitinkamai pakeisti  savo naršyklės nustatymus. Tačiau naršyklės yra nevienodos, todėl norėdami  sužinoti, kaip pakeisti slapukų nustatymus, atsidarykite savo naršyklės meniu  „Žinynas“ (Help). Išsamios  informacijos apie slapukų valdymą ir blokavimą įvairiose naršyklėse galite  rasti apsilankę svetainėje  http://www.allaboutcookies.org/.

Užblokavus slapukus, gali tinkamai  neveikti kai kurios svetainės funkcijos, tad jūs galite netekti prieigos prie  visų ar dalies mūsų svetainės puslapių.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

Slapukų teikiama informacija gali padėti  mums išsiaiškinti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetainėmis, ir užtikrinti  patogesnį naršymą lankantis jose. Mūsų slapukų renkama informacija nenaudojama  svetainės lankytojų tapatybei nustatyti ar reklamoms siųsti elektroniniu ar  paprastu paštu. Be to, mes nenaudojame slapukų į vaikus orientuotai tikslinei  reklamai teikti.

KOKIOS PASKIRTIES SLAPUKUS NAUDOJAME?

TECHNIŠKAI BŪTINI SLAPUKAI

Mūsų svetainės ir tam tikros jų funkcijos  tinkamai veikia tik dėl tam tikrų mūsų slapukų. Užblokavę šiuos funkcinius  slapukus, negalėsite naudotis mūsų svetaine. Prie šios slapukų grupės  priskiriami ir tie, kurie fiksuoja, ar lankytojai sutiko, kad būtų naudojami  slapukai mūsų svetainėje.

SEANSO IR PARINKČIŲ SLAPUKAI

Seanso slapukus naudojame siekdami jus  atpažinti lankantis mūsų svetainėje, palengvinti naudojimąsi mūsų svetainės  funkcijomis, kad jūs galėtumėte patogiai pereiti iš vieno puslapio į kitą. Šie  slapukai išnyksta pasibaigus naršymo seansui (pvz., uždarius naršyklės langą).  Be to, gali būti naudojami ir ilgesnį laiką išliekantys slapukai, kurie įrašo  lankytojų parinktis ir veiksmus mūsų svetainėse. Paprastai šie slapukai  įrenginyje išlieka ne ilgiau nei dvejus metus.

ANALITINIAI SLAPUKAI

Analitiniai slapukai, naudojami kartu su  mūsų žiniatinklio serverio žurnalo failais, leidžia patobulinti mūsų svetainių  veikimą. Jie renka informaciją apie lankytojų skaičių, iš kur lankytojai pateko  į mūsų svetainę ir kaip jie ja naudojasi (pvz., į kuriuos puslapius daugelis  lankytojų užsuka dažniausiai). Šiam tikslui galime naudoti toliau nurodytų tiekėjų  stebėjimo įrankius ir susijusius slapukus. 

„Google analytics“: „Google analytics“ privatumo nuostatus rasite  spustelėję čia.

Slapukai paprastai nesaugo jokios  asmeninės informacijos, kurią mums pateikiate.

SOCIALINIŲ TINKLŲ SLAPUKAI

Į savo svetaines mes galime integruoti  trečiųjų šalių svetainių (ypač tam tikrų socialinių tinklų) funkcijas. Su  šiomis funkcijomis kartais perkeliami ir scenarijai ar kiti elementai, galintys  nuskaityti ir kartais patalpinti slapukus iš šių socialinių tinklų į jūsų  įrenginį. Šie slapukai leidžia prie klientų poreikių pritaikyti reklamą, kad ji  būtų labiau susijusi su jų asmeniniais interesais. Mes neturime prieigos prie  šių slapukų ar jų renkamų duomenų ir negalime jų kontroliuoti, nes esame tik šios svetainės operatoriai.